menusearch
pasargadsanat.com

قالب کنج فلزی نو

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(3)
(0)
قالب کنج فلزی نو

ویژگی‌‌‌‌های این قالب

 

قالب‌‌‌‌های کنج فلزی مراحل تولید و ساخت پیچیده و سختی دارد و به همین علت قیمت آن به نسبت بیشتر از سایر اقلام است. قالب‌‌‌‌های کنج باید فاقد هرگونه تورفتگی، پیچیدگی و شکستگی باشد ،زیرا اگر چنین معایبی را داشته باشد، ستون ساخته شده با آن قالب تخریب میشود. پس میتوان گفت قالب کنج یکی از حساسترین انواع قالب است. چنانچه قالب کنج دارای معایب ذکر شده باشد باید تعمیر و یا تعویض شود.یکی از موارد مهم در تولید و ساخت قالب بتن کنج، فولاد آن است. ورق فولاد مبارکه بهترین انتخاب برای استفاده در ساخت و تولید قالب‌‌‌‌های کنج است چون ورق فولاد غرب اهواز به خودی خود دارای موج است و همانطور که به حساسیت این قالب اشاره شد، موج داشتن ورق فولاد آن عیب بزرگی بشمار می‌آید و خساراتی را به بار خواهد آورد.
یکی از قابلیت‌‌‌‌های بسیار خوب این وسیله استفاده از آن در هر شرایط آب و هوایی است و شما می‌توانید در آب و هوای گرمسیری، معتدل، سردسیری و… از ان بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

 

انواع قالب بتن کنج فلزی

 

قالب بتن کنج فلزی به دو صورت ارائه میشوند : قالب کنج بیرونی و قالب کنج داخلی

 

قالب کنج بیرونی : برای بستن ستون یک ساختمان و انعطاف بیشتر قالب بندی ها حتما باید از قالب بتن کنج بیرونی استفاده کرد. طرز استفاده از آنها به اینصورت است که که اگر قالبی که در ستون استفاده میشود یک متر باشد، قالب کنجی که میخواهیم استفاده کنیم حتما باید یک و نیم متر باشد.اگر برعکس بود و قالب بتنی که برای ستون استفاده کردیم یک و نیم متری بود، در این صورت باید قالب کنجی که استفاده میشود یک متری باشد. دلیل آن هم این است که این دو قطعه به راحتی داخل هم قفل شود.قالب‌‌‌‌های کنج بیرونی در سایز‌‌‌‌های مختلفی وجود دارند : ۵*۵، ۱۰*۵، ۱۰*۱۰ اندزه هایی غیر از اندازه‌‌‌‌های ذکر شده مثل ۱۵*۱۰، جزء قالب‌‌‌‌های کنج خاص به حساب می‌آیند. قالب بتن کج ۱۰*۵ یکی از انواع پرفروش آن است که در ساختمان سازی کاربرد فراونی دارد. وزن قالب‌‌‌‌های کنج بیرونی از ۶ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم متغیر است.

 

قالب کنج داخلی : از این قالب در ساختمان‌‌‌‌های آسانسوردار استفاده میشود.همچنین برای قسمت‌‌‌‌های گوشه دار ساختمان مثل گوشه دیوار هم قابل استفاده است. قالب کنج داخلی در سایز‌‌‌‌های مختلفی عرضه میشود : ۱۰*۵، ۱۰*۱۰ .نمونه ده در ده نمونه بسیار پرفروشی است.

 

شما میتوانید انواع قالب‌‌‌‌های بتنی کنج فلزی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، از فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت تهیه کنید.این فروشگاه با عرضه انواع جک‌‌‌‌های سقفی و قالب‌‌‌‌های بتن آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.
گالری تصاویر محصول
 قالب کنج فلزی نو
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر