menusearch
pasargadsanat.com

لوازم داربست

 لوله شش متری نو لوله شش متری نو لوله شش متری نو
ما برای دسترسی بهتر به نقاطی که دارای ارتفاع زیادی هستند و دسترسی به آنها دشوار است از لوله داربست استفاده می‌کنیم که دارای جنس فلزی است و در ارتفاع های مختلف تولید و عرضه می‌گردد. لوله های داربست دارای کاربرد های مختلفی هستند و استفاده های گوناگونی از آنها می‌شود به عنوان مثال گاهی برای تکیه گاه برای دیگر سازه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و استفاده اصلی برای اسکلت بندی داربست است. بنای داربست ها نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد زیرا کارگران و بنا ها در ارتفاع های زیاد بر روی این داربست ها مشغول به کار می‌باشند و در صورت بنا کردن نادرست آنها و فرو ریختن ممکن از تلفات جانی و مالی بسیاری وارد شود. داربست ها از لوله های شش متری، ۳ متری، بست و قالب تشکیل شده اند که با توجه به ارتفاع های متغیر ساختمان ها در اندازه های مختلفی تولید می‌شوند که برای ساختمان هایی که دارای ارتفاع های بالایی هستند از ابعاد بزرگ تر این لوازم استفاده می‌شود.
یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
 لوله شش متری دست دوم لوله شش متری دست دوم لوله شش متری دست دوم
لوله ۶ متری یکی از انواع لوله های داربست است قبل از هر چیز به کاربرد ها و تعریف داربست می‌پردازیم. داربست یک سازه فلزی به صورت موقت است که جهت دسترسی بهتر و راحت تر به نقاط دشوار در هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها، خانه ها و دیگر سازه‌ها بکار برده می‌شود. این لوله های دارای کاربرد های مختلفی هستند که از لوله های داربست گاه به عنوان تکیه ‌گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ها هم استفاده می‌شوند. ساخت و بنای درست داربست ها به مهارت خاصی نیاز دارد چرا که در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است و در صورت ساخت نادرست ممکن است منجر به خطرات جبران ناپذیری گردد. داربست های فلزی غالباً بصورت لوله های ۶متری ،۳متری و قالب و بست تشکیل می‌شوند. ولی چون ساختمان ها در متراژهای مختلفی ساخته شده اند لوله هایی با متراژهای کوچک تر وبزرگ تر نیز در نصب داربست کاربرد دارند. یکی از خصوصیت های مهم داربست که از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از لوله های مناسب و با کیفیت بالا است.
یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
 بست و اتصالات داربست بست و اتصالات داربست بست و اتصالات داربست
تمامی محصولات بست و اتصالات داربست در مجموعه پاسارگاد صنعت با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به صورت جزئی و عمده عرضه می‌شوند. اتصال دهنده های داربست در اصل جزء اساسی هستند که برای متصل کردن لوله های داربست و اتصالات تحت استاندارد AS1576 می‌باشند. لوله داربست و اتصالات در AS1576.3 به عنوان داربست تعریف شده است که در آن لوله های دایره ای به صورت قالب، تیر افقی، بادبند استفاده می‌شوند که با استفاده از اتصال دهنده های هدفمند به یکدیگر وصل می‌شوند. در این مقاله به بررسی انواع بست و اتصالات داربست از جمله، بست فلزی (داربستی ) بست ۴پیچ، بست تک پیچ ( قائم )، بست ۲ پیچ، اتصال ورقی، اتصال ( رابط ) لوله ای، اتصال ( رابط ) لوله ای، بست تخته گیر و … می‌پردازیم. این اتصالات اساسی که برای پیوستن دو لوله داربست طراحی شده است می‌تواند برای ایجاد طیف متنوعی از ساختارهای ساخت و سازهای مختلف استفاده شود یا از آن به عنوان لوازم جانبی سیستم های داربست پیش ساخته استفاده شود. این مقاله شامل انواع اساسی اتصال دهنده های لوله های داربستی است که دو لوله را به هم متصل می‌کند، و همچنین اتصالات مخصوصی را برای اتصال لوله داربست به سایر اجزا، تجهیزات یا سازه ها استفاده می‌کند. به عنوان بخشی از فرایندهای مدیریت ریسک، توجه شما را به این الزام جلب می‌کنیم که داربست ها، به عنوان بخشی از شایستگی خود، در تکنیک های جابجایی دستی و بالابری مکانیکی صلاحیت داشته باشند. بنابراین، مراحل ساخت داربست و تغییر یا برچیدن داربست ها باید دستورالعمل های دستی را که توسط مقامات نظارتی یا سایر دستورالعمل ها و کدهای عملکردی که توسط این مقامات نظارتی پذیرفته شده باشند، رعایت کنند.
یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰