menusearch
pasargadsanat.com

قالب بتن نو لبه شش

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(3)
(0)
قالب بتن نو لبه شش

ویژگی‌‌‌‌های قالب بتن لبه ۶

 

جنس و مواد تشکیل دهنده قالب بتن لبه شش با دیگر قالب ها تفاوتی نداشته و همان مواد تشکیل دهنده هستند. اما قالب لبه شش را می‌توان از دیگر قالب‌‌‌‌های بتنی استحکام تر و مقاوم تر دانست. عرض تسمه‌‌‌‌های دور قالب، ۶ سانتی متر است و به همین دلیل به آن قالب بتن لبه ۶ گفته میشود. قالب بتن لبه شش، قالبی است که بیشتر در صنعت و شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد. میزان تعمیر قالب بتن لبه ۶ نسبت به قالب بتن لبه ۵ کمتر و نگهداری آن راحت تر است .علت آن این است که قالب بتن لبه شش سنگین تر است و همین امر باعث میشود قالب دیرتر موج دار شود و یا بشکند. وزن قالب بتن لبه شش ۵۰ درصد ،۲۲ کیلوگرم است درحالیکه وزن قالب بتن لبه ۵، ۲۰ کیوگرم است. قیمت این قالب، بخاطر وزن بیشتر و مراحل ساخت پیچیده تر و سخت تر، از قالب بتن لبه ۵ بیشتر است.

 

کاربرد و مزایای این قالب در ساختمان سازی

 

قالب بتن لبه ۶ یکی از رایج ترین قالب‌‌‌‌های بتنی در صنعت ساخت و ساز است. این قالب ها وزنی سنگین تر از سایر قالب ها دارند و برای همین از استحکام و ایمنی بالا تری برخوردار هستند. اما کار کردن با این قالب بخاطر وزن بالا، برای کارگران سخت است و کاربرد شخصی ندارد .اما به دلیل استحکم بالا، دوام زیاد طرفدارن خاص خود را داشته و در پروژه‌‌‌‌های بزرگی چون تاسیسات جاده ای، پل سازی، سد سازی، ساختمان‌‌‌‌های بزرگ و … مورد استفاده قرار میگیرد.
 
همان گونه که میدانید شرایط جوی به خصوص در ایران به شدت متغییر است. از این رو نیاز به این داریم که قالبی را در پروژه‌‌‌‌های ساخت ساز استفاده کنیم که بتواند به خوبی در همه شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد. به همین دلیل است که خیلی از افراد رو به استفاده از قالب بتن لبه شش کرده اند چرا که این قالب بتن مناسب هر آب و هوایی است.
 
فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت، با تولید و عرضه قالب‌‌‌‌های بتنی از جمله قالب بتن لبه شش با قیمت مناسب و کیفیت بالا آماده خدمت رسانی به همه مشتریان عزیز است.همچنین میتوانید تعاملات گوناگونی را با این فروشگاه داشته باشید بطور مثال با دادن قالب بتن لبه ۵، قالب بتن لبه ۶ بگیرید و بالعکس.
گالری تصاویر محصول
 قالب بتن نو لبه شش
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر