menusearch
pasargadsanat.com

واشر دولول

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
واشر دولول

عملیات پشتیبانی از قالب ها هم به این صورت است که بولت ها از قالب ها عبور داده می‌شوند، و بعد واشر ها در دو انتها قرار گرفته و توسط مهره خروسکی فاصله و استحکام میان قالب ها ثابت می‌شود. با پیچاندن مهره خروسکی در جهت رزوه بولت این عمل انجام می‌شود. در مکان هایی که از لوله هایی موازی به عنوان پشت بند استفاده می‌شود باید از واشر دولوله استفاده نمود. همچنین اگر ارتفاع بتن ریزی پروژه شما کمتر از ۲ متر باشد باید به جای سولجر از لوله پشت بند به صورت دوبل می‌توان استفاده نمود، در این صورت از واشر دو لوله استفاده می‌شود. این ابزار باید دارای کیفیت بالایی باشد از این رو واشر دولوله با بالاترین کیفیت توسط شرکت پارسارگاد صنعت تولید و عرضه می‌شود.

فروش واشر دولول

در ساخت واشر دو لوله از ورقه هایی با ضخامت ۵ میلی متراستفاده می‌شود. اندازه پلاک این ابزار۱۰*۲۰ سانتی متر و وزن تقریبی این محصول با استفاده از ورق با ضخامت ۵ میل، ۸ گرم است. قالب بندی با استفاده از ابزار‌‌‌‌های مختلفی انجام می‌شود که از جمله آنها می‌توان به مهره خروسکی، بولت، پین قورباغه ای، پین گوه، سرجک قابل تنظیم، نبشی پانچ و گیره اشاره نمود. شما می‌توانید همه ی این محصولات را در بالاترین کیفیت از شرکت پاسارگاد صنعت تهیه نمایید. شرکت پاسارگاد صنعت با استفاده از مرغوب ترین متریال و همچنین به روز ترین ماشین ها و تجیزات و با استفاده از تیم حرفه ای و متخصص به تولید واشر دولوله پرداخته است. این شرکت دارای چندین سال سابقه کاری موفق در زمینه فروش واشر دو لوله و سایر ابزارها و تجهیزات ساخت و ساز است. توجه داشته باشید که خرید واشر دولوله بی کیفیت و استفاده از آن می‌تواند باعث بروز خسارت هایی برای شما بشود از این رو در انتخاب و خرید این محصول دقت نمایید. واشر دولوله در ضخامت‌‌‌‌های مختلف ۴ و ۵ و ۶ میل در بازار موجود می‌باشند که دارای قیمت‌‌‌‌های مختلفی نیز هستند ما به شما واشر دولوله ۵ میل را پیشنهاد می‌دهیم که دارای مقاومت و استحکام بالایی است ودر پروژه‌‌‌‌های سنگین تر نیز شما می‌توانید از واشر دولوله ۶ میل استفاده نمایید.

شما می‌توانید از طریق لینک‌‌‌‌های تماس با کارشناسان فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت برای اطلاع از لیست قیمت محصولات و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

گالری تصاویر محصول
 واشر-دو-لول-دست-دوم
تصاویر
بیشتر