menusearch
pasargadsanat.com

مهره خروسکی

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
مهره خروسکی

این نوع مهره یکی از اتصالات معمول و رایج است که به وسیله آن می‌توان دو قطعه را به یکدیگر متصل نمود. به وسیله مهره‌‌‌‌های آهنی خروسکی می‌توان راحت با دست مهره را باز و یا بسته کرد. این مهره ها از جنس فولاد اند و دارای مقاومت بالایی هستند. مهره خروسکی می‌تواند از جنس چدن نشکن و یا داکتیل تولید شود و به همین علت مقاومت بالایی را از خود نشان می‌دهد.علاوه بر این در برابر زنگ زدگی و رطوبت نیز مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد.

 

انواع مهره خروسکی

 

مهره خروسکی دارای انواع مختلفی است که با توجه به جنس‌ آنها را دسته بندی می‌کنند که هرکدام دارای قیمت‌‌‌‌های متفاوتی نیز می‌باشند از انواع مهره‌‌‌‌های خروسکی می‌توان به جنس آهن و یا استنلس استیل آنها اشاره نمود که حاوی کلاس ۳۰۴ و ۳۱۶ می‌باشند. مهره‌‌‌‌های خروسکی دیگری نیز هستند که آنها از جنس گالوانیزه ی سفید تولید می‌شوند و روی آن مهره ها آبکاری می‌شود. این مهره ها با توجه به استاندارد‌‌‌‌های DIN و ISO تولید و به فروش می‌رسد. یکی از مهم ترین استاندارد‌‌‌‌های این مهره Din 315 است. مهره خروسکی بخشی از اتصالات پرکاربرد است که به ویژه در صنعت دارای کاربرد فراوانی است. همچنین در بخش هایی که نیاز است تا مهره به راحتی باز و بسته شود از این مهره استفاده می‌شود. از اتصالات دیگر نیز در کنار این مهره استفاده می‌شود که از جمله آنها می‌توان به پیچ سر شش گوش و واشر تخت اشاره نمود. مهره خروسکی دارای کاربرد‌‌‌‌های مختلفی است که از جمله آنها می‌توان به اتصال پشت بند به واشر اشاره نمود که به دلیل فشار بسیاری که در زمان بتن ریزی بر روی قالب فلزی وارد می‌شود مهره خروسکی و واشر تخت باید از کیفیت‌‌‌‌های بالایی برخوردار باشند تا بتوانند فشار وارد شده از بتن را تحمل کنند. ما به شما مهره خروسکی که دارای جنس چدن نشکن داکتیل است را پیشنهاد می‌دهیم که از ضریب ایمنی بالایی برخوردار است.

 

کاربرد

 

همانطور که گفته شد این مهره دارای کاربرد‌‌‌‌های مختلفی است و با توجه به جنس نیز در بخش‌‌‌‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربرد‌‌‌‌های آن می‌توان به اتصال قطعات به هم، اتصال سولجر توسط بلت عصایی، اتصال لوله‌‌‌‌های پشت بند قالب، اتصال واشر کاس، در انواع مختلف دو لول یا دو لوله اشاره نمود. همچنین از دیگر کاربرد‌‌‌‌های این مهره می‌توان به صنایعی که در آنها مهره خروسکی مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره نمود که عبارتند از صنایع ساختمان سازی، صنعت نفت و گاز، صنعت آب و فاضلاب، صنایع راه سازی و صنایع پتروشیمی که ایمنی در این صنعت ها از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به اهمیت آنها از مهره خروسکی با مقاومت بالا استفاده می‌شود. این مهره یکی از ابزار‌‌‌‌های رایح برای صنعت ساختمان سازی است که جهت بتن ریزی و قالب بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهره خروسکی آهنی با توجه به شرایط آب و هوایی به صورت گالوانیزه یا سیاهمورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای تهیه این محصول در جنس‌‌‌‌های مختلف به شرکت پاسارگاد صنعت مراجعه نمایید که با ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و بهترین و نازل ترین قیمت همواره هدف خود را جلب رضایت شما هموطنان عزیز و رفع نیاز‌‌‌‌های جامعه در حوزه ساخت و ساز قرار داده است. از این رو شما میتوانید برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق لینک‌‌‌‌های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا راهنمای شما برای خرید مناسب باشند.

گالری تصاویر محصول
 مهره خروسکی
تصاویر
بیشتر