menusearch
pasargadsanat.com

مرکز خرید و فروش انواع جک و قالب فلزی و متعلقات - دو

 جک سقفی دست دوم ۵ متری جک سقفی دست دوم ۵ متری جک سقفی دست دوم ۵ متری
اگر قصد دارید که در هرکاری جزء بهترین ها باشید باید همیشه بهترین ابزارآلات و وسایل مورد نیاز آن کار را به همراه داشته باشید.یکی از کارهایی که شما در ان حتما باید از وسایل و ابزارآلات خوب استفاده کنید، کار‌‌‌‌های معماری، عمران و ساختمان سازی است.در ساختمان سازی شما علاوه بر ابزارآلات خوب باید مهارت و استعداد کافی نیز داشته باشید که این چند چیز در عمل مکمل یکدیگر خواهند بود.یکی از جاهایی که در ساختمان بسیار خطرناک است و شما در زمان طراحی آن حتما باید از وسایل مورد نیاز آن استفاده کنید، ساختن سقف است.در زمان طراحی و ساخت سقف شما باید برخی ابزارآلات کاربردی و ضروری استفاده کنید تا حادثه ای برای شما رخ ندهد و خسارتی از بابت خرابی شامل شما نشود. یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در این زمینه جک‌‌‌‌های سقفی هستند که مدل‌‌‌‌های بسیار متفاوتی دارند و شما می‌توانید از هرکدام که به کارتان می‌آید استفاده کنید.این پایه نگهدارنده از همان ابتدا که وارد این صنعت شد از محبوبیت بسیار خوبی در نزد مردم برخوردار شد و به همین علت امروزه اکثر افراد در زمان طراحی و ساخت سقف از این جک استفاده می‌کنند.این وسیله کاربردی از قطعات مختلفی مانند پیچ، مهره، مادگی، نری و قطعات لوله تشکیل شده است.
شنبه سیزدهم آذر ۰۰
 رزوه جک سقفی رزوه جک سقفی رزوه جک سقفی
یکی از قسمت‌‌‌‌های مهم و کاربردی در جک سقفی،رزوه جک سقفی است. در انت‌‌‌‌های لوله بیرونی جک سقفی ،یک پیج تنظیم وجود دارد. این پیج در قسمت بالای لوله ۶ سانتی متری جوش داده میشود تا به کمک سوراخ هایی که روی لوله درونی جک سقفی تعبیه شده، ارتفاع جک تنظیم گردد.
شنبه سیزدهم آذر ۰۰
 پین جک سقفی پین جک سقفی پین جک سقفی
جک سقفی چیست؟ همان گونه که می‌توان از اسم جک سقفی حدس زد،جک هایی می‌باشند که برای نگهداری ثابت و تحمل باری که توسط سقف ایجاد می‌شود به کار می‌رود. این جک ها مورد استفاده در ساختمان سازی قرار می‌گیرد که به آن جک سقفی نیز می‌گویند. جک سقفی برای تمام سقف ها در ساختمان به کار برده می‌شود (سقف‌‌‌‌های مانند طاق صربی، تیرچه بلوک، یونولیت، وافل و …) این محصول بر حسب مکان مورد استفاده و نوع پروژه تفاوت هایی در نوع آن ایجاد می‌کند. همان گونه که می‌دانیم تمامی سقف ها برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگه دارنده دارند و جک سقفی ساختمان می‌تواند این کار را نیز برای شما انجام دهد.
شنبه سیزدهم آذر ۰۰