menusearch
pasargadsanat.com

جک سقفی نو ۴ متری

شنبه سیزدهم آذر ۰۰
(0)
(0)
جک سقفی نو ۴ متری

ضرورت استفاده از جک سقفی

یکی از قسمت‌‌‌‌های ساختمان ها که از همان ابتدا بسیار پر دردسر و خطرساز بود و انسان در زمان ساختن آن همیشه با مشکلات فراوانی روبه رو بود، سقف است.معمولا کار بر روی سقف ها بسیار سخت بود و هر کسی نمی‌توانست یک سقف ساختمان را طراحی کند.از همان ابتدا برای راحتی کار افراد یکسری ابزارآلات و وسایل برای سقف ها طراحی شد که اولین‌ آنها تیر‌‌‌‌های چوبی بودند.تیر‌‌‌‌های چوبی در ابتدا خوب به نظر می‌رسیدند اما با گذشت زمان مشخص شد که این وسیله مقاومت چندانی ندارد و امکان به وجود آمدن حادثه بسیار زیاد است.

 

مزایای جک سقفی ۴ متری

پس افراد متخصص و ماهر در این زمینه دست به کار شدند و هر کدام ایده‌‌‌‌های متفاوتی دادند، ولی هر کدام به علت داشتن نواقصی رد می‌شد. تا این که یکی از ایده ها به نام جک سقفی مورد تایید همگان قرار گرفت.جک سقفی امروزه به عنوان یکی از بهترین و پر کاربرد ترین وسایل ساخت و ساز و معماری در جهان شناخته می‌شود. هرکسی که قصد داشته باشد که یک ساختمان خوب و مدرن را بنا کند باید از این پایه نگهدارنده استفاده کند.این وسیله به علت داشتن مزایای زیر مورد استفاده همگان قرار گرفت:
  • مقاومت خوب: مواد به کار رفته در این جک باعث شد که از نظر کیفیت در درجه خوبی قرار بگیرد و به همین خاطر افراد به سمت استفاده از آن ترغیب شدند.
  • ایمنی بالا: افراد در زمان استفاده از این وسیله ایمنی خواهند داشت.
  • تنوع در مدل‌‌‌‌های مختلف: مدل‌‌‌‌های مختلفی از این پایه نگهدارنده وجود دارد که یکی از بهترین مدل‌‌‌‌های آن جک سقفی ۴ متری است.

ویژگی‌‌‌‌های جک سقفی ۴ متری

لوله ی پایین جک سقفی ۴ متری، ۶ سانتی متر با ضخامت ۲ سانتی متر است و لوله ی بالای آن، ۵ سانتی متر با ضخامت ۲٫۵ سانتی متر است. چنانچه مشتری درخواست جک سنگین بدهد،میتوان هر دو ضخامت را ۲٫۵ سانتی متر در نظر گرفت.سری بالاب جک در دو مدل ارائه میشود:سری ناودانی و سری پروفیل.
طول پایه جک ،۲٫۲۰ متر و سری بالای آن ۲ متر است که در مجموع ۴٫۲۰ متر میشود اما بخاطر ۲۰ سانتی متر درگیری برای جک، بعنوان جک ۴ متری شناخته میشود.وزن این جک ها متفاوت است و از ۱۵ کیلوگرم تا ۱۷٫۵ کیلوگرم متغیر است. بدیهی است که هرچه وزن جک بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.
جک سقفی ۴ متری به خاطر اندازه مناسب و استانداردی که دارد همیشه توصیه اول معماران و سازندگان بوده است.پس اگر شما قصد استفاده از یک پایه نگهدارنده سقف را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت دارد می‌توانید جک سقفی ۴ متری نو را از ما خریداری فرمایید.
گالری تصاویر محصول
 جک سقفی نو ۴ متری
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر