menusearch
pasargadsanat.com

اسکافل چکشی

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
اسکافل چکشی

داربست چکشی امکان اجرا به صورت مربعی و مثلثی را دارد که در بین آنها از سیستم های پشتیبانی و حمایتی استفاده می‌شود و تحمل وزن بالایی دارد. مجموعه جک و قالب پاسارگاد صنعت یکی از بزرگ ترین عرضه کننده های انواع داربست است که این محصولات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

نحوه اجرای این داربست با توجه به ارتفاع پروژه متغیر است و پایه های عمودی و مهار های افقی آنها در سایز و اندازه های مختلفی هستند. برای مثال پایه های عمودی اسکافل چکشی معمولا از طول یک متر تا سه متر می‌باشند که می‌توان با توجه به ارتفاع پروژه آنها را در ارتفاع های مختلف تنظیم کرد. در حال حاضر پروژه های سنگین و سبک بسیاری از داربست چکشی استفاده می‌کنند. این داربست می‌تواند سرعت ساخت پروژه را تا حد خیلی زیادی بالا ببرد.

ویژگی های اسکافل چکشی

اسکافل های چکشی دارای ویژگی های بسیاری هستند. استفاده از این داربست ها در حوزه های مختلف ساده و راحت است. از جمله ویژگی های بارز این اسکافل ها می‌توان به راحتی در اجرا و انتفال به محل اجرای پروژه بدون نیاز به استفاده از کارگرماهر، باز و بسته شدن خیلی سریع داربست بدون نیاز به آچار و ابزار های مختلف، باربری بسیار بالا در کفراژبندی دال های بتنی برای سازه های بتنی بزرگ، امکان استفاده از این داربست در پروژه های عظیم مانند سقف های قوسی و غیر مسطح، امکان استفاده از این داربست در پلان های بزرگ و کوچک بدون محدودیت، امکان استفاده از این سیستم در اجرای نمای ساختمان ها و پروژه های بزرگ نمایشگاهی، اشاره نمود. اسکافل های چکشی دارای قیمت های مختلفی می‌باشند این اسکافل ها از چندین قسمت تشکیل شده اند که هر کدام از این قسمت ها تاثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده اسکافل چکشی دارد. اجرای داربست چکشی به ستون های عمودی و مهار های افقی نیاز دارد که ارتفاع، ضخامت و اندازه آنها و همچنین نوع فلز استفاده شده در آنها در قیمت نهایی داربست تاثیر می‌گذارد. اجرای داربست چکشی بسیار ساده است و مدیر پروژه می‌تواند برای مونتاژ و اجرای این داربست از کارگر های معمولی استفاده نماید. از این رو قیمت نهایی این داربست ها پایین است و در پروژه های بزرگ توجیه پذیر است. این داربست علاوه بر دارا بودن کاربرد های اسکافل مثلثی می‌تواند به عنوان داربست نما نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این اسکافل می‌تواند وزن و فشار بالایی را تحمل کند. شما می‌توانید برای سفارش این محصول و لوازم داربست و کسب اطلاع دقیق قیمت ها با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما برای خرید مناسب باشیم.

گالری تصاویر محصول
 اسکافل چکشی
 اسکافل چکشی
تصاویر
بیشتر