menusearch
pasargadsanat.com

قالب بتن نو لبه پنج

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(2)
(0)
قالب بتن نو لبه پنج

ویژگی‌‌‌‌های قالب بتن نو

قالب بتن نو، در اندازه‌‌‌‌های مختلف تولید میشوند. ارتفاع یا طول این قالب ها ۱، ۱٫۵ و ۲ متر و عرض آنها ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ سانتی متر است. البته لازم به ذکر است که اندازه‌‌‌‌های گفته شده ،مدل‌‌‌‌های پر فروش تر و پر کاربردتری نسبت به دیگر اندازه ها (مانند قالب بتن با عرض ۴۵ سانتی متر) هستند. وزن قالب بتن نو به ازای هر قالب ۵۰ درصد ،۲۰ کیلوگرم است. قالب‌‌‌‌های ۵۰ درصد از جمله قالب‌‌‌‌های پرفروش و پرکاربرد است. وزن هر یک متر مربع قالب ،۴۰ کیلوگرم است.

 

برای ساخت و تولید قالب‌‌‌‌های بتن، از ورق ۳ میلی متری فولاد مبارکه استفاده میشود. یکی از مهم ترین ویژگی‌‌‌‌های مثبت قالب‌‌‌‌های بتن نو تولید شده از ورق‌‌‌‌های فولاد مبارکه ،صاف و یکسان بودن سطح ورق آن بدون ذره ای موج است.قالب‌‌‌‌های بتن ساخته شده از فولاد مبارکه عمر زیادی دارند. سطح صاف و مسطح این قالب ها باعث میشود که نقطه جوش آن خیلی خوب باشد. بدلیل ویژگی‌‌‌‌های منحصر بفرد ورق‌‌‌‌های فولاد مبارکه، قیمت قالب هایی که از فولاد مبارکه ساخته میشود گران تر از قالب‌‌‌‌های بتنی است که از فولاد غرب ساخته میشود.

قالب فلزی بتن لبه ۵

قالب فلزی بتن لبه ۵ ،از اتصال و جوش خوردن تسمه‌‌‌‌های مجزا به یکدیگر به وجود می‌آیند. در فرآیند تولید این نوع قالب، ورق هایی که در ابعاد مشخص بریده شده اند به یکدیگر جوش خورده می‌شوند و برای ایجاد لبه‌‌‌‌های آن، به اندازه ۵ یا ۶ سانتی متر از آنها بریده می‌شود و به اطراف قالب چسبانده می‌شود. چنانچه تسمه‌‌‌‌های استفاده شده برای دور قالب عرضشان ۵ سانتی متر باشد، به آن قالب فلزی بتن لبه ۵ گفته میشود.

کاربرد قالب فلزی بتن

قالب فلزی بتن از مهم ترین قالب هاست که عامل افزایش سرعت و کارایی در اجرای پروژه‌‌‌‌های مختلف است. بنابراین در پروژه هایی که زمان اجرا اهمیت بسیار زیادی را دارا باشد استفاده از قالب بندی فلزی بتن پیشنهاد می‌شود. قالب فلزی بتن قابلیت اجرا در انواع اشکال و ابعاد مختلف را دارند. کاربرد این قالب ها در ایجاد سازه و بنا‌‌‌‌های بتن در صنعت و ساختمان سازی است. قالب فلزی بتن، در پروسه قالب بندی انواع تیر، ستون، دیوار یک طرفه، دو طرفه و … استفاده می‌شود.

 

امروزه به دلیل کم شدن اجناس دست دوم و نوسانات بازار، قالب‌‌‌‌های نو نسبت به قالب‌‌‌‌های دست دوم پرفروش تر و با دوام تر هستند.فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت، با عرضه انواع قالب فلزی بتن لبه ۵ و لبه ۶، بصورت نو و دست دوم، با قیمتی مناسب و کیفیت بالا، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

گالری تصاویر محصول
قالب-بتن-نو-لبه 5
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر