menusearch
pasargadsanat.com

قالب بتن دست دوم لبه پنج

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(0)
(0)
قالب بتن دست دوم لبه پنج

ویژگی‌‌‌‌های قالب بتنی لبه ۵

وزن قالب‌‌‌‌های لبه ۵ در هر متر مربع ۴۰ کیلوگرم است. قالب‌‌‌‌های مدولار که با نام‌‌‌‌های قالب بتن، قالب فلزی، قالب فلزی بتن نیز شناخته می‌شوند در اندازه و ابعاد مختلف در بازار به فروش می‌رسند که با توجه به ابعاد، کاربرد، نو و دسته دو بودن دارای قیمت‌‌‌‌های مختلفی می‌باشند. رویه این قالب‌‌‌‌های دسته دو از ورق فولادی به ضخامت mm ۳ و لبه‌‌‌‌های آن به دو صورت خم دوبل یا تسمه‌‌‌‌های پانچ شده از ورق ۵mm با ارتفاع ۵cm (لبه ۵) و ۶cm (لبه ۶) است.این قالب ها در اندازه‌‌‌‌های مختلف تولید میشوند. ارتفاع یا طول این قالب ها ۱، ۱٫۵ و ۲ متر و عرض آنها ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ سانتی متر است. البته لازم به ذکر است که اندازه‌‌‌‌های گفته شده ،مدل‌‌‌‌های پر فروش تر و پر کاربردتری نسبت به دیگر اندازه ها (مانند قالب بتن با عرض ۴۵ سانتی متر) هستند. وزن قالب بتن نو به ازای هر قالب ۵۰ درصد ،۲۰ کیلوگرم است.
برای ساخت و تولید قالب‌‌‌‌های بتن، از ورق ۳ میلی متری فولاد مبارکه استفاده میشود. یکی از مهم ترین ویژگی‌‌‌‌های مثبت قالب‌‌‌‌های بتن نو تولید شده از ورق‌‌‌‌های فولاد مبارکه ،صاف و یکسان بودن سطح ورق آن بدون ذره ای موج است.قالب‌‌‌‌های بتن ساخته شده از فولاد مبارکه عمر زیادی دارند. سطح صاف و مسطح این قالب ها باعث میشود که نقطه جوش آن خیلی خوب باشد. بدلیل ویژگی‌‌‌‌های منحصر بفرد ورق‌‌‌‌های فولاد مبارکه، قیمت قالب هایی که از فولاد مبارکه ساخته میشود گران تر از قالب‌‌‌‌های بتنی است که از فولاد غرب ساخته میشود.
مزایای استفاده از قالب فلزی بتن :
  • سرعت اجرای بالا
  • سادگی اتصالات
  • سطح صاف
  • مقاومت زیاد
  • تکرار پذیری و دوام زیاد
  • بهره وری

 

 

قالب فلزی بتنی دست دوم

قالب‌‌‌‌های فلزی را معمولا تا ۲۴ بار می‌توان مورد استفاده قرار داد و پس از ۲۴ بار استفاده دیگر استهکام اولیه را ندارند و کارایی خود را از دست می‌دهند و به قالب دست دوم تبدیل میشوند. این گونه قالب ها نیاز به تعمیر اساسی دارند. اما ممکن است که بدلیل استهلاک بالای قالب، دیگر قابل تعمیر نباشد و در نتیجه باید قالب نو خریداری کرد.فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت، با ارائه انواع خدمات، آماده است تا قالب‌‌‌‌های دست دوم را مشتریان خریداری کرده و از آن قالب‌‌‌‌های نو را تولید و عرضه کند. هم چنین شما مشتریان عزیز میتوانید با مراجعه به فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت و تحویل دادن قالب‌‌‌‌های دست دوم خود، آنها را تعویض کرده و قالب فلزی بتن نو تحویل بگیرید.
گالری تصاویر محصول
قالب بتن دست دوم لبه پنج
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر