menusearch
pasargadsanat.com

جک سقفی ۳٫۵ متری دست دوم

شنبه سیزدهم آذر ۰۰
(0)
(0)
جک سقفی ۳٫۵ متری دست دوم
یکی از خطرناک ترین جاهایی که در ساختمان همیشه خطرات بیشماری برای آدم داشته است قسمت سقف است.تا چند سال پیش اکثر افراد از پایه ها و تیر‌‌‌‌های چوبی برای نگهداری سقف استفاده می‌کردند، برخی از این پایه ها عملا دیگر کاربردی نداشتند و پوسیده بودند.این موضوع به قدری خطرناک بود که در بسیار از ساختمان هایی که از پایه‌‌‌‌های چوبی برای نگهداری وزن سقف استفاده می‌کردند، گاهی اوقات حادثه پیش می‌آمد.این موضوع برای آدم بسیار خطرناک بود، پس تصمیم گرفت که وسیله ای اختراع کند و از بروز حوادث جدید و بیشتر جلوگیری کند.در راستای حل کردن این مشکل ابزارآلات و وسایل متعددی به وجود آمدند که هر کدام ویژگی ها وکاربرد‌‌‌‌های خود را داشتند.یکی از بهترین این ابزارآلات جک سقفی نام داشت که در مدتی کوتاه توانست به جای پایه‌‌‌‌های چوبی استفاده شود.
جک سقفی همان طور که از نامش پیداست یک میله به حالت جک است و از آن برای نگه داشتن وزن سقف استفاده می‌شود.
 
این پایه نگهدارنده از نظر اندازه در مدل‌‌‌‌های مختلفی وجود دارد که عبارتند از:
 
  • جک سقفی ۳٫۵ متری
  • جک سقفی ۴ متری
  • جک سقفی ۵ متری
 

جک سقفی ۳٫۵ متری

یکی از بهترین مدل‌‌‌‌های جک سقفی ۳٫۵ متری آن است که کاربرد بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید از آن استفاده‌‌‌‌های بسیار زیادی کنید.
 
مهمترین اجزا و قسمت‌‌‌‌های این جک نگهدارنده رزوه، مادگی و نری هستند که در تمام جک ها این قسمت ها وجود دارد.
 
جک سقفی ۳٫۵ متری بیشتر برای استفاده در پروژه‌‌‌‌های عمرانی معمولی و متوسط مانند ساخت خانه، ساخت مجتمع‌‌‌‌های کوچک، ساخت خانه‌‌‌‌های چند طبقه و… استفاده می‌شود.
 
اگر شما می‌خواهید که در کار ساخت و ساز موفق باشید و از هرگونه حادثه جلوگیری کنید، این جک یکی از بهترین وسایلی است که به شما می‌تواند در این کار کمک کند.

ویژگی‌‌‌‌های جک سقفی ۳٫۵ متری

جک سقفی ۳٫۵ متری از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:پایه و سری. پایه متشکل از لوله ای شش سانتیمتری با ضخامت ۲ سانتی متر است و سری متشکل از یک داربست با ضخامت ۲٫۵ سانتی متر است.برای سری جک ،بنابه سفارش مشتری، از سری ناودانی یا از سری پروفیل(قوطی) استفاده میشود.وزن جک ها با توجه به ضخامت لوله و پروفیل متغیر است و از ۱۲٫۵ کیلوگرم تا ۱۵ کیلوگرم است.قسمت سری بالای جک، بطور استاندارد ۷۵ سانتی متر است که بنابر سفارش مشتریان، قابل تغییر تا ۸۰ یا ۸۵ سانتی متر است. باید به این نکته توجه داشت که با افزایش ابعاد و به تبع آن افزایش وزن جک، قیمت جک نیز افزایش میابد.
رزوه جک در سه مدل قابل ارائه است : ۶ گام، ۷ گام و ۸ گام.هر کدام از مدل ها ویژگی‌‌‌‌های خاص خود را دارا است اما رزوه ۶ گام و رزوه ۸ گام بیشترین استفاده را دارند.
طول پایه جک سقفی ۳٫۵ متری، ۱٫۵۰ متر و رزوه آن ۲۰ سانتی متر است که مجموعا ۱٫۷۰ متر است و قسمت سری بالای جک، یک لوله ۲ متری است. با توجه به اندازه‌‌‌‌های گفته شده، در مجموع اندازه ی جک برابر است با ۳٫۷۰ متر که بخاطر ۲۰سانتی متر درگیری برای جک آن، به عنوان جک ۳٫۵ متری شناخته میشود.
 
این ابزار را شما می‌توانید به صورت نو یا دست دوم خریداری کنید و از آن استفاده کنید.پس از اینکه جک سقفی ۳٫۵ متری نو مورد استفاده قرار گرفت (توسط پیمانکار یا هرکسی که از ان استفاده کند) به دلیل استهلاک و یا اینکه دیگر فرد به ان نیازی ندارد و قصد فروش جک‌‌‌‌های دست دوم خود را دارد ،میتواند با مراجعه به فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت اقدام به فروش آن بکند. هم اکنون و با توجه به نوسانات بازار، قیمت جک سقفی ۳٫۵ متری نیز تا حد بسیار زیادی تغییر کرده است و بهترین گزینه خرید آن به صورت دست دوم است.پس اگر قصد خرید جک سقفی ۳٫۵متری دست دوم را دارید می‌توانید خرید خود را از ما با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت انجام بدهید
 
شما می‌توانید جک سقفی ۳٫۵ متری را به صورت دست دوم با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب از فروشگاه آقای پاسارگاد صنعت تهیه کنید

 

گالری تصاویر محصول
 جک سه و نیم متری-دست-دوم
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر