menusearch
pasargadsanat.com

واشر کاست

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
واشر کاست
واشر کاست طول و عرض یکسانی دارد.طول و عرض آن ۱۰ سانتی متر است و اصظلاحا ۱۰*۱۰ است.
ضخامت ورق هایی که برای آن استفاده میشود مختلف است. ۳ ،۴ و ۵ ضخامت ورق‌‌‌‌های مورد استفاده برای این قطعه است.قیمت این قطعه بنابر ضخامت ورق بکار رفته در آن تعیین میشود به اینصورت که هر چه ورق آن ضخیم تر باشد ،قیمت آن بیشتر است.
نوار کاست قطعه ی کوچکی است و بهتر است از آن بصورت نو استفاده شود .چون اگر به هر دلیلی کجی یا موج در آن ایجاد شود دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
فروشگاه جک و قالب رئیسی با ارائه ی انواع متعلقات قالب بندی از جمله مهره خروسکی، بلت، واشر کاست و… با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است

فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت

 

فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت با ارائه انواع خدمات از جمله عرضه محصولاتی همچون لوله داربست، قالب فلزی بتن، خرید و فروش انواع قالب کفی در اصفهان، اسکافل نو، داربست مدولار مثلثی، چکشی و ستون، قالب ستون گرد، خرید و فروش براکت و داربست چکشی، قالب بندی تیرو دال، قالب بندی مقاطع مدور، قالب بتن خاص، قالب‌‌‌‌های گرد و خرید و فروش جک سقفی و… آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.محصولات پاسارگاد صنعت هم بصورت نو و هم بصورت دست دوم بسیار با کیفیت و مرغوب می‌باشند و شما به راحتی می‌توانید تمام این محصولات را با اطمینان خاطر خریداری کنید ؛ البته لازم به ذکر است که فروشگاه ما خریدار محصولات شما هم است.یکی از فاکتور‌‌‌‌های اولیه ی پاسارگاد صنعت ؛ کیفیت بالای محصول است. شرکت پاسارگاد صنعت یکی از مراکز صنعتی کشور در راستای رفع نیاز‌‌‌‌های جامعه در حوزه ی ساخت و ساز است.
گالری تصاویر محصول
 واشر کاست
تصاویر
بیشتر