menusearch
pasargadsanat.com

لوله شش متری نو

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
لوله شش متری نو
یکی از مسائلی که دارای اهمیت بالایی است استفاده از لوله داربست مقاوم و با کیفیت بالا است. این لوله‌‌‌‌های داربست دارای کاربری گسترده ای نیستند یعنی برای کار‌‌‌‌های متنوع زیادی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند اما حجم استفاده از آنها بسیار بالا است. زیرا امروزه ساختمان‌‌‌‌های بسیاری در حال ساخت هستند و برای دسترسی به نقاط با ارتفاع بیشتر از ۲ متر درهمه ی ساختمان ها باید از لوله داربست استفاده کرد و اسکلت بندی اصلی سازه داربست را لوله داربست تشکیل می‌دهد. 

ویژگی‌‌‌‌های لوله شش متری

خرید و فروش لوله داربست ۶ متری نو و دست دوم و کلیه اتصالات آرماتور بندی بصورت نو و دست دوم در فروشگاه مجموعه پاسارگاد صنعت موجود میباشند .در این مجموعه فروش لوله شش متری دست دوم .بست چهار پیچ نو و دست دوم .خرید لوله داربست شش متری و اتصالات از سراسر کشور با بهترین قیمت و پرداخت بصورت نقدی است. وزن لوله ۶ متری داربست به ضخامت لوله بستگی دارد. معمولا لوله شش متری داربست در ضخامت‌‌‌‌های ۲ ،۲٫۵ و ۳ میلی مترتولید می‌گردد. وزن لوله داربست شش متری با ضخامت ۲ میلی متر، ۱۳٫۸ کیلو گرم است، وزن لوله داربست ۶ متری با ضخامت ۲٫۵ میلی متر، ۱۷ کیلوگرم، وزن لوله داربست ۶ متری با ضخامت ۳ میلی متر، ۲۶ کیلوگرم است.

خرید لوله داربست بصورت نو

لوله‌‌‌‌های داربست در ضخامت‌‌‌‌های مختلفی تولید می‌شوند که متناسب با نیاز پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله‌‌‌‌های داربست در سوله سازی و پل سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله ها یکی از پراهمیت ترین لوازم در اسکلت بندی داربست ها می‌باشند که از قیمت بسیار مناسب و پایینی نیز برخوردار می‌باشند. شما می‌توانید این محصول را با کیفیت بسیار بالا از مجموعه جک و قالب پاسارگاد صنعت تهیه نمایید. همچنین باقی لوازم داربست از جمله بست‌‌‌‌های سنگین، سبک، رابط، بست H، بست گردان و … را از این مجموعه تهیه نمایید.
لوله‌‌‌‌های داربستی با ضخامت‌‌‌‌های ۲ و ۲٫۵ و ۳ و ۴ میلی متر تولید و عرضه می‌شوند. این لوازم به صورت نو و دست دوم توسط این مجموعه عرضه می‌شود که دارای کیفیت‌‌‌‌های بالایی می‌باشند و شما می‌توانید با اطمینان خاطراز این لوازم استفاده کنید. لوله‌‌‌‌های داربست جک و قالب پاسارگاد صنعت دارای انواع مختلفی می‌باشند و از قیمت بسیار مناسبی برخوردارهستند. مجموعه جک و قالب پاسارگاد صنعت دارای چندین سال سابقه موفق در این زمینه می‌باشند و همواره قدم بزرگی در رفع نیاز‌‌‌‌های جامعه در زمینه ساخت و ساز برداشته است و با ارائه این محصولات در مقاومت و استحکام‌‌‌‌های بالا هدف خود را جالب رضایت مشتریان عزیز قرار داده است. شما می‌توانید برای خرید محصول مورد نیاز و کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس حاصل نمایید.
گالری تصاویر محصول
 لوله شش متری نو
 لوله 6 متری نو
 لوله 6 متری نو
تصاویر
بیشتر