menusearch
pasargadsanat.com

لوله شش متری دست دوم

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
لوله شش متری دست دوم
ویژگی های لوله شش متری
خرید و فروش لوله داربست شش متری نو و دست دوم و کلیه اتصالات آرماتور بندی بصورت نو و دست دوم در فروشگاه مجموعه پاسارگاد صنعت موجود میباشند .در این مجموعه فروش لوله شش متری دست دوم .بست چهار پیچ نو و دست دوم .خرید لوله داربست شش متری و اتصالات از سراسر کشور با بهترین قیمت و پرداخت بصورت نقدی است. وزن لوله ۶ متری داربست به ضخامت لوله بستگی دارد. معمولا لوله شش متری داربست در ضخامت های ۲ ،۲٫۵ و ۳ میلی مترتولید می‌گردد. وزن لوله داربست شش متری با ضخامت ۲ میلی متر، ۱۳٫۸ کیلو گرم است، وزن لوله داربست ۶ متری با ضخامت ۲٫۵ میلی متر، ۱۷ کیلوگرم، وزن لوله داربست ۶ متری با ضخامت ۳ میلی متر، ۲۶ کیلوگرم است.

خرید لوله داربست بصورت دست دوم

لوله شش متری یکی از لوله های پرکاربرد است که به صورت نو و دست دوم توسط مجموعه پاسارگاد صنعت توزیع می‌گردد. لوله ۶ متری دست دوم از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است .لوله ۶ متری در حد نو را می‌توانید در این مجموعه تهیه نمایید که دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشند و شما با تهیه این محصول می‌توانید از صرف هزینه های بیهوده دوری کنید.

 

لوله شش متری دست دوم دارای کیفیت بالایی می‌باشند و در انواع پروژه ها شما می‌توانید از این لوله ۶ متری استفاده نمایید که دارای قیمت مناسبی نیز است. از این رو شما می‌توانید این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری از فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت تهیه نمایید. شما می‌توانید از طریق لینک های زیر با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
گالری تصاویر محصول
 لوله شش متری دست دوم
تصاویر
بیشتر