menusearch
pasargadsanat.com

جک سقفی ۳٫۵ متری نو

شنبه سیزدهم آذر ۰۰
(0)
(0)
جک سقفی ۳٫۵ متری نو

اجزا و ابعاد جک سقفی

سقف در هنگام ساخت ساز نیاز به یک تکیه گاه دارد تا آن را نگه دارد تا سقف به پایین ریزش نکند. استفاده از این محصول در بیشتر سقف‌‌‌‌های به شدت مهم است مثل سقف‌‌‌‌های قالب بتنی که‌ آنها حتمی نیاز به استفاده از جک ساختمانی دارد.
جک سقفی از سه قسمت اصلی تشکیل می‌شود: قسمت نری، مادگی رزوه است. نگهدارنده اصلی در جک سقفی با این سه بخش به مهار قالب مدولار و سازه کمک بسیاری می‌کند. قسمت پایینی جک از لوله ساخته می‌شودکه قطر‌‌‌‌های متفاوتی را دارا هست.
ابعاد و اندازه‌‌‌‌های جک سقفی بسیار متفاوت از و بسته به نیاز می‌توان از هر کدام استفاده نمود و بسته به نوع مکانی دارد که می‌خواهید استفاده کنید. جک سقفی ۳٫۵ متری در دو مدل تولید میشود:
  • جک سقفی ۳٫۵ متری صلیب ثابت
  • جک سقفی ۳٫۵ متری صلیب جدا
همانطور که از اسم آنها پیداست تفاوتشان در نوع صلیبشان است.جک سقفی ۳٫۵ متری صلیب ثابت از دو تکه (پایه جک و صلیب) و جک سقفی ۳٫۵ متری صلیب جدا از سه تکه (پایه جک ،لوله ی بالایی و صلیب مثلثی) تشکیل شده است.

ویژگی‌‌‌‌های جک سقفی ۳٫۵ متری

جک سقفی ۳٫۵ متری از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:پایه و سری. پایه متشکل از لوله ای شش سانتیمتری با ضخامت ۲ سانتی متر است و سری متشکل از یک داربست با ضخامت ۲٫۵ سانتی متر است.برای سری جک ،بنابه سفارش مشتری، از سری ناودانی یا از سری پروفیل(قوطی) استفاده میشود.وزن جک ها با توجه به ضخامت لوله و پروفیل متغیر است و از ۱۲٫۵ کیلوگرم تا ۱۵ کیلوگرم است.قسمت سری بالای جک، بطور استاندارد ۷۵ سانتی متر است که بنابر سفارش مشتریان، قابل تغییر تا ۸۰ یا ۸۵ سانتی متر است. باید به این نکته توجه داشت که با افزایش ابعاد و به تبع آن افزایش وزن جک، قیمت جک نیز افزایش میابد.
رزوه جک در سه مدل قابل ارائه است : ۶ گام، ۷ گام و ۸ گام.هر کدام از مدل ها ویژگی‌‌‌‌های خاص خود را دارا است اما رزوه ۶ گام و رزوه ۸ گام بیشترین استفاده را دارند.
طول پایه جک سقفی ۳٫۵ متری، ۱٫۵۰ متر و رزوه آن ۲۰ سانتی متر است که مجموعا ۱٫۷۰ متر است و قسمت سری بالای جک، یک لوله ۲ متری است. با توجه به اندازه‌‌‌‌های گفته شده، در مجموع اندازه ی جک برابر است با ۳٫۷۰ متر که بخاطر ۲۰سانتی متر درگیری برای جک آن، به عنوان جک ۳٫۵ متری شناخته میشود.

کاربرد جک سقفی

جک سقفی کاربرد‌‌‌‌های بسیار زیادی دارد و برای پروژه‌‌‌‌های عمرانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. .تفاوتی ندارد که خانه ای که می‌سازید چند طبقه است و یا قصد ساخت یک مجتمع تجاری را داشته باشید. این محصول برای همه جا استفاده ضروری دارد و باید از آن استفاده کنید. از جک سقفی می‌توان برای کفراژبندی سقف ها و حتی نگه داری بار سقف تا پایان ساخت آن طبقه مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد.
در اصل می‌توان کاربرد اصلی این محصول را نگهداری موقت سقف دانست. در این محصول بسیار مهم است که شما از چه کیفیتی استفاده می‌کنید و بهتر است از جای تهیه کنید که کیفیت بالایی را ارائه دهد .شرکت قالب پاسارگاد صنعت با چندین سال تجربه در ساخت جک‌‌‌‌های سقفی می‌تواند بهترین کیفیت را به شما ارائه کند که نتها این جک سقفی از بهترین مواد اولیه تهیه شده بلکه می‌توانید آن را با بهترین قیمت از ما تهیه کنید. این محصول به دلیل این که نیاز است تا بار زیادی را تحمل کند نیازمند کیفیت بالای محصول است
اگر بازار را مشاهده کنید برای خرید جک سقفی ۳٫۵ متری نو شاهد انواع بسیاری از قیمت ها هستید که برخی از‌ آنها به نسبت بالا هستند شما می‌توانید با خرید از سایت قالب پاسارگاد صنعت علاوه بر این که بهترین کیفیت را برای خود انتخاب می‌کنید می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب جک‌‌‌‌های سقفی را از ما تهیه کنید.
گالری تصاویر محصول
 جک سه و نیم-متری-صلیب-ثابت-درحدنو
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر