menusearch
pasargadsanat.com

جک سقفی نو ۵ متری

شنبه سیزدهم آذر ۰۰
(0)
(0)
جک سقفی نو ۵ متری

موارد استفاده

 

ساختمانهایی که سقف انها بیش ۳٫۵ متر ارتفاع دارند باید از جک‌‌‌‌های ۵ و ۴ متری استفاده کرد. تقریبا برای اکثر ساختمان‌‌‌‌های شهری از جک سقفی ۳٫۵ متری استفاده میشود اما برای ساختمان‌‌‌‌های اداری ،تجاری و بطور کلی ساختمان هایی که سقف‌‌‌‌های بزرگ و یا بلندی دارند، از جک‌‌‌‌های ۵ و یا ۴ متری استفاده میشود.به دلیل ارتفاع زیاد این نمونه سقف ها، بهتر است از جک‌‌‌‌های سنگین استفاده کنیم. مدل‌‌‌‌های بسیاری از جک سقفی وجود دارد که یکی از بهترین مدل‌‌‌‌های آن جک سقفی ۵ متری است.

 

ویژگی‌‌‌‌های جک سقفی ۵ متری

 

این جک انتخاب بسیار مناسبی برای ساخت سقف هایی با ارتفاع زیاد است .وزن این جک از ۱۷٫۵ کیلوگرم تا ۲۱ کیلوگرم متغیر است که میتوان گفت جک سقفی ۵ متری ۲۱ کیلوگرمی نوع بهتری نسبت به بقیه است که سری آن پروفیلی است و ۲۱ کیوگرم وزن خالص جک است.طول سری T شکل در قسمت بالای جک، ۷۵ سانتی متر با وزن ۴ کیلوگرم است.البته لازم به ذکر است که برای جک سقفی۵ متری ،قسمت سری آن ۹۰ سانتی متر با وزن ۵ کیلوگرم باشد تا بتواند فشار ناشی از سقف را بهتر تحمل کند.

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از این پایه نگهدارنده است.قیمت این جک به صورت نو بسیار مناسب و باصرفه است و شما می‌توانید طی مدت کوتاهی هزینه پرداختی را با کار برگردانید.اما اگر می‌خواهید که این پایه را با قیمت ارزان تر بخرید می‌توانید آن را به صورت دست دوم خریداری کنید.شما می‌توانید با خرید جک سقفی نو از فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت با کیفیت بالا و قیمت به کار‌‌‌‌های عمرانی و ساختمان سازی بپردازید.شما میتوانید جک‌‌‌‌های دست دوم خود را به ما بدهید و در ازای آن جک سقفی نو دریافت کنید.

 

گالری تصاویر محصول
 جک سقفی نو ۵ متری
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر