menusearch
pasargadsanat.com

جک سقفی دست دوم ۴ متری

شنبه سیزدهم آذر ۰۰
(0)
(0)
جک سقفی دست دوم ۴ متری

 

ساخت سقف ساختمان و ضرورت استفاده از جک سقفی

 

یکی از جاهایی که کار در آن بسیار سخت بود و خطرات بی شماری داشت، ساختن سقف بود. معمولا سقف ها پس از مدتی ریزش می‌کردند و ممکن بود که تعدادی از کارکنان یا افراد معمار کشته شوند. پس باید یک ابزار بسیار مناسب نیز برای اینجا تولید می‌شد.با گذشت زمان ابزارها و وسایل مختلفی برای سقف ساختمان ها و خانه ها به وجود آمد که هر کدام کاربرد و معایب خود را داشتند.یکی از وسایلی که تغییری اساسی در صنعت ساخت و ساز به وجود آورد و باعث شد که در همه جا از ابزار استفاده شود، جک سقفی بود.

 

جک سقفی ۴ متری

 

جک سقفی یک حالت و شکل شبیه به داربست داشت با این تفاوت که تمام وزن سقف را می‌گرفت و از خراب شدن آن جلوگیری می‌کرد.در کل جک‌‌‌‌های سقفی متعددی وجود دارند که شما می‌توانید از مدل‌‌‌‌های مختلفی استفاده کنید و مهمترین مدل‌‌‌‌های آن عبارتند از:

 

  • جک سقفی ساده
  • جک سقفی صلیبی ثابت
  • جک عراقی
  • جک سقفی صلیبی متحرک
  • و…

 

ویژگی‌‌‌‌های جک سقفی ۴ متری

 

این پایه‌‌‌‌های نگهدارنده را می‌توان بر اساس اندازه نیز نام برد مثل جک سقفی ۳ متری، ۴ متری و ۵ متری .یکی از بهترین مدل‌‌‌‌های این پایه نگهدارنده مدل ۴ متری آن است که ان را با نام جک سقفی ۴ متری می‌شناسیم.این جک از بهترین و برترین مدل هایی است که تاکنون برای استفاده در ساختمان ساخته شده است.

 

لوله ی پایین جک سقفی ۴ متری، ۶ سانتی متر با ضخامت ۲ سانتی متر است و لوله ی بالای آن، ۵ سانتی متر با ضخامت ۲٫۵ سانتی متر است. چنانچه مشتری درخواست جک سنگین بدهد،میتوان هر دو ضخامت را ۲٫۵ سانتی متر در نظر گرفت.سری بالای جک در دو مدل ارائه میشود:سری ناودانی و سری پروفیل.

 

طول پایه جک سقفی چهار متری ،۲٫۲۰ متر و سری بالای آن ۲ متر است که در مجموع ۴٫۲۰ متر میشود اما بخاطر ۲۰ سانتی متر درگیری برای جک، بعنوان جک ۴ متری شناخته میشود. وزن این جک ها متفاوت است و از ۱۵ کیلوگرم تا ۱۷٫۵ کیلوگرم متغیر است.جک‌‌‌‌های ساده وزنشان ۱۶ کیلوگرم و جک‌‌‌‌های صلیب دار ۱۷٫۵ کیلوگرم هستند.بدیهی است که هرچه وزن جک بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.حداکثر باری که یک جک سقفی ۴ متری میتواند تحمل کند ۱۵۰۰ کیلوگرم است.

 

پس از اینکه جک سقفی ۴ متری نو مورد استفاده قرار گرفت (توسط پیمانکار یا هرکسی که از ان استفاده کند) به دلیل استهلاک و یا اینکه دیگر فرد به ان نیازی ندارد و قصد فروش جک‌‌‌‌های دست دوم خود را دارد ،میتواند با مراجعه به فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت اقدام به فروش آن بکند. هم اکنون و با توجه به نوسانات بازار، قیمت جک سقفی چهار متری نیز تا حد بسیار زیادی تغییر کرده است و بهترین گزینه خرید آن به صورت دست دوم است.پس اگر قصد خرید جک سقفی چهار متری دست دوم را دارید می‌توانید خرید خود را از ما با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت انجام بدهید.
گالری تصاویر محصول
 جک سقفی دست دوم ۴ متری
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر