menusearch
pasargadsanat.com

بولت

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
بولت

انواع بلت

بلت ها به طول‌‌‌‌های مختلفی تولید می‌گردد و به طور معمول انت‌‌‌‌های بلت را برای زیاد شدن درگیری خم می‌کنند که باعث می‌شود، شکل ظاهری این محصول عصا مانند شود. همچنین بلت ها دارای انواع مختلف است البته با کاربرد‌‌‌‌های متفاوت :
انکر بلت : انکر بلت ها یا رول بلت ها ابزاری هستند جهت فیکس نمودن و نصب ماشین ها و ابزار‌‌‌‌های صنعتی داخل فونداسیون، همچنین در پروژه‌‌‌‌های ساختمانی به منظور نصب صفحه‌‌‌‌های فلزی با ابعاد و ضخامت‌‌‌‌های مختلف بتن، سنگ و آجر و … مورد استفاده قرار می‌گیرند، کاربرد‌‌‌‌های سازه ای و غیر سازه ای دارند.
آی بلت : نوعی پیچ است که با داشتن یک حلقه در انت‌‌‌‌های خود می‌توان یک طناب یا نوار یا زنجیره را به آن متصل کرد و برای جا به جایی اجسام بسیار پر کاربرد است. و به دلیل شباهت آن به چشم آن را آی بلت نام گذاری کرده اند.

 

یو بلت : پیچ یو بلت پیچی است که به شکل U است و برای اهداف خاصی که نیاز به گیرایی داشته باشند مورد استفاده قرار می‌گیرند. نکات مهمی که برای انتخاب یو بولت باید در نظر گرفته شود شامل : قطر مفتول – نوع جنس مانند کربن استیل، شعاع خم، نوع پوشش است.

 

جی بولت : جی بولت به شکل J است و به عنوان یک قالب گیرنده عمل می‌کند. همچنین این پیچ می‌تواند به عنوان یک جایگزین برای آی بولت ها به کار رود که باعث سریع تر شدن باز و بسته کردن می‌شود.

 

هنگر بولت – استاد بولت و رول بولت.

 

فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت

 

فروشگاه جک و قالب پاسارگاد صنعت با ارائه انواع خدمات از جمله عرضه محصولاتی همچون لوله داربست، قالب فلزی بتن، خرید و فروش انواع قالب کفی در اصفهان، اسکافل نو، داربست مدولار مثلثی، چکشی و ستون، قالب ستون گرد، خرید و فروش براکت و داربست چکشی، قالب بندی تیرو دال، قالب بندی مقاطع مدور، قالب بتن خاص، قالب‌‌‌‌های گرد و خرید و فروش جک سقفی و… آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.محصولات پاسارگاد صنعت هم بصورت نو و هم بصورت دست دوم بسیار با کیفیت و مرغوب می‌باشند و شما به راحتی می‌توانید تمام این محصولات را با اطمینان خاطر خریداری کنید ؛ البته لازم به ذکر است که فروشگاه ما خریدار محصولات شما هم است.یکی از فاکتور‌‌‌‌های اولیه ی پاسارگاد صنعت ؛ کیفیت بالای محصول است. شرکت پاسارگاد صنعت یکی از مراکز صنعتی کشور در راستای رفع نیاز‌‌‌‌های جامعه در حوزه ی ساخت و ساز است.

 

گالری تصاویر محصول
 بولت
تصاویر
بیشتر