menusearch
pasargadsanat.com

بست و اتصالات داربست

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
بست و اتصالات داربست

بست و اتصالات داربست و مشخصات فنی آنها

ما در ادامه می‌خواهیم به انواع اتصالات و ویژگی ها و کاربرد‌ آنها و همچنین مشخصات فنی انواع بست و اتصالات داربست می‌پردازیم.

کوپلر دوتایی Double Coupler

این محصول به دو لوله داربست با قطر خارجی ۴۸٫۳ میلی متر در زاویه‌‌‌‌های راست متصل می‌شود. قابل جایگزینی با پیچ و مهره ها، آجیل ها و واشرها است. وزن این محصول حدود ۱۱۰۰ گرم است. این محصول دارای طراحی مقاوم است که ساخته شده از فولاد آهنگ گری شده جهت دوام و قابلیت اطمینان بالا است. و دارای گالوانیزه گرم برای مقاومت در برابر خوردگی است و مطابق با قواعد و دستورالعمل‌‌‌‌های AS1576.2. است. حد مجاز بار سرویس دهی kN 6.25 است و در برابر لغزش قادر است گشتاوری حدود ۵۴ نیوتن متر را تحمل کند و می‌تواند برای مقاومت در برابر کشش یا بار‌‌‌‌های فشاری استفاده شود.

مفصل گردان Swivel Coupler

اتصال دهنده‌‌‌‌های گردان فلزی برای اتصال دو سمت داربست با هر زاویه ای استفاده می‌شوند. جفت‌‌‌‌های چرخاننده برای اضافه کردن مهاربندی مورب به سازه داربست استفاده می‌شوند و از نظر برج هایی با هر اندازه قابل تنظیم هستند. به لوله داربست با قطر خارجی ۴۸٫۳ میلی متر در هر زاویه می‌پیوندد و دارای وزن حدود ۱۲۰۰ گرم است و به طور معمول برای اتصال اعضای مهاربند استفاده می‌شود. همچنین برای پیچش تنش لوله‌‌‌‌های داربست استفاده می‌شود. این محصول قابل جایگزینی با پیچ و مهره ها، آجیل ها و واشرها است و دارای طراحی مقاوم است که ساخته شده از فولاد آهنگری برای دوام و قابلیت اطمینان بالا است. این محصول دارای گالوانیزه گرم شیب برای مقاومت در برابر خوردگی است و مطابق با الزامات AS1576.2. و حد مجاز بار سرویس دهی kN 6.25 است و در برابر لغزش قادر است گشتاوری حدود ۵۴ نیوتن متر را تحمل کند و همچنین می‌تواند برای مقاومت در برابر کشش یا بار‌‌‌‌های فشاری استفاده شود.

فروش بست و اتصالات داربست

بست و اتصالات داربست، اتصالات پین اتصال مشترک برای پیوستن به لوله هایی که تحت فشار فشاری در چیدمان داربست هستند استفاده می‌شود. هنگامی که نیمه‌‌‌‌های کوپل به طور کامل گسترش یابد، لوله‌‌‌‌های داربست از هر دو طرف وارد اتصال دهنده می‌شوند. مهره یقه سفت شده است، به همین دلیل هر دو آستین نخ کوپلر با چرخش‌‌‌‌های مخالف به داخل کشیده می‌شوند. اتصال مفصل بسته شده، هر دو لوله داربست را به هم می‌چسباند. این جفت ها جدا از انواع دیگر اتصال دهنده ها نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و به لوله داربست با قطر خارجی ۴۸میلی متر در انت‌‌‌‌های هر لوله می‌پیوندد و داخل لوله‌‌‌‌های داربست قرار می‌گیرند. متناسب با قطر داخلی لوله داربست هنگام سفت شدن پیچ گسترش می‌یابد. این بست ها از فولاد آهنگری ساخته شده اند و گالوانیزه گرم غوطه ور در روی می‌باشند. قیمت بست داربست، برای داربست بندی یک سازه موقت با داربست فلزی نیاز به مواردی همچون لوله داربست، بست داربست، مغزی داربست و اتصال داربست است. قیمت بست داربست بستگی به نوع بست و وزن آن دارد برای اطلاع از قیمت و جزئیات محصولات می‌توانید از طریق لینک‌‌‌‌های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا برای خرید مناسب راهنمای شما باشند.
گالری تصاویر محصول
 بست و اتصالات داربست
 بست و اتصالات داربست
 بست و اتصالات داربست
 بست و اتصالات داربست
تصاویر
بیشتر