menusearch
pasargadsanat.com

اسکافل مثلثی

یکشنبه چهاردهم آذر ۰۰
(0)
(0)
اسکافل مثلثی

اسکافل مثلثی یکی از این دسته ابزار ها و تجهیزات است و از نقش موثری در صنعت ساخت و ساز برخوردار است. این سازه دارای ویژگی ها و مزایای می‌توان به اتصالات داربست مثلثی و به عبارتی اسکافل بندی اشاره نمود زیرا در اسکافل بندی نیاز به آچار های سنگین و متنوع ندارید. اجزای سیستم این داربست مثلثی به گونه ای می‌باشند که به آسانی قابل باز و بسته شدن توسط افراد می‌باشند و همچنین استفاده از این اسکافل مزایایی از جمله، عدم نیاز به باربری زیاد و کارگران حرفه ای، سرعت بالا آنها در نصب و از همه مهم تر افزایش سرعت روند ساخت و ساز اشاره نمود.

کاربرد و ویژگی های داربست مثلثی

زمانیکه ارتفاع سقف بیش از ۴ متر باشد (سقف های ساختمان های تجاری ) به دلیل اینکه بازدهی و کارکرد جک کاهش میابد، از داربست مثلثی استفاده میشود.نحوه استفاده از این داربستن به این صورت است که برای هر سقف، طول* ارتفاع *عرض محاسبه میشود و به ازای هر یک متر مکعب، ۴۴ کیلوگرم داربست مثلثی نیاز است.این داربست بدلیل اینکه کار کردن با آن راحت است، بسیار پرکاربرد است. از لحاظ اندازه در سه سایز یک متری، ۷۵ سانتی متری و ۵۰ سانتی متری عرضه میشود که نمونه یک متری آن بهتر و پرکاربردتر است.بطور مثال برای یک سقف با ارتفاع ۵٫۶۰ متر، ۵ عدد داربست یک متری، یک داربست ۵۰ سانتی متری و ده سانتی متر باقی مانده با استفاده از سرجک تنظیم یا پیچ تنظیم پوشش داده میشود.هزینه نگهداری و تعمیر داربست مثلثی نسبت به جک ها بسیار کمتر است و کار کردن با آن بسیار راحت، به همین علت اخیرا از آن بطور گسترده ای استفاده میگردد. 

 

فروش اسکافل مثلثی

 

خرید و فروش انواع اسکافل های مثلثی و چکشی به صورت نو و دست دوم در مجموعه جک و قالب پاسارگارد صنعت انجام می‌گیرد. این محصولات دارای کیفیت بالایی می‌باشند که با قیمت مناسب و مطلوب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده می‌شوند. اسکافل مثلثی، داربست های مستحکم و مقاومی هستند که از لحاظ اقتصادی، نسبت به دیگر داربست ها مقرون به صرفه تر هستند. لازمه استفاده از این داربست ها اطمینان داشتن از استحکام سطح زمین است از این رو حتما باید به این نکته توجه داشت زیرا در غیر این صورت، ممکن است پایه های داربست مثلثی پس از بتن ریزی در زمین فرو رود، بهتر است جهت استفاده از اسکافل های مثلثی، از تخته های زیرپایی برای زیر پایه های داربست استفاده نمایید. داربست مثلثی از اجرای مختلفی از جمله صفحه کفی، پین های داربست، پیچ تنظیم، میل مهارافقی و مایل اشاره نمود اتصالات نر و ماده ای نیز فریم های مثلثی را به وجود می‌آورند. این اسکافل دارای قیمت های مختلفی است مهم ترین عامل درقیمت اسکافل مثلثی، کیفیت متریال به کار رفته در ساختار آنها و در نتیجه ماندگاری آنها است وزن این داربست ها نیز متغیر است که در قیمت نیز تاثیر می‌گذارد. داربست های مثلثی بصورت نو و دست دوم در فروشگاه جک و قالب رئیسی موجود است و بنابر نیاز شما مشتریان عزیز تولید و عرضه میشود .شما می‌توانید از طریق لینک های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را برای خرید محصولی مناسب و به صرفه راهنمایی کنیم.

گالری تصاویر محصول
 اسکافل مثلثی
 اسکافل مثلثی
 اسکافل مثلثی
تصاویر
بیشتر